Stichting Cardiozorg naar Hoofddorp

 In Artsenlijst

S

inds 1 januari 2016 is de Stichting Cardiozorg gehuisvest op een nieuw locatie. Cardioloog dr. Frans Visser, die bij ME-patiënten onder meer de bloeddoorstroming meet, is meeverhuisd van Amsterdam naar Hoofddorp.

Het nieuwe adres

Stichting Cardiozorg
Planetenweg 5
2132 HN Hoofddorp
+32(0)50557424
www.stichtingcardiozorg.nl

Vergoeding zorgkosten

De Stichting Cardiozorg heeft helaas niet met alle zorgverzekeraars een contract kunnen afsluiten. Dit is het gevolg van het huidige beleid, geïnitieerd door VWS, om het zorgaanbod te concentreren. Daardoor vallen kleine zelfstandige klinieken al snel af. Informeer daarom eerst bij uw zorgverzekeraar of uw onderzoek of behandeling wordt vergoed.

Recent Posts

Leave a Comment

interview Ruud Vermeulen